Uchwała Nr 2
Miejskiej Komisji Wyborczej w Koźminie Wielkopolskim
z dnia 20 października 2006r.
w sprawie powołania obwodowych komisji wyborczych.
Na podstawie art. 18 ust. 1 i 2, (2a) ustawy z dnia 16 lipca 1998r. – Ordynacja wyborcza do rad gmin, rad powiatów i sejmików województw (Dz. U. z 2003 r. Nr 159, poz. 1547 ze zm.), po rozpatrzeniu zgłoszeń kandydatów komitetów wyborczych na członków obwodowych komisji wyborczych na obszarze Gminy Koźmin Wielkopolski w wyborach do rad gmin, rad powiatów i sejmików województw oraz w wyborach wójtów, burmistrzów i prezydentów miast zarządzonych na dzień 12 listopada 2006 r. uchwala się, co następuje:
§1
Powołuje się obwodowe komisje wyborcze w składzie określonym w załącznikach
od nr 1 do nr 7 niniejszej uchwały.
§2
Uchwała wchodzi w życie z dniem podjęcia.
Przewodniczący
Miejskiej Komisji Wyborczej
Marek Szymczak
Skład osobowy obwodowej komisji wyborczej Nr 1 w Koźminie Wielkopolskim
1/ Flejsierowicz Paweł - Przewodniczący
2/ Czerwińska Danuta - Zastępca Przewodniczącego
3/ Szymańska Agnieszka - Członek
4/ Maćkowiak Kazimierz - Członek
5/ Stefaniak Elżbieta - Członek
6/ Kukfisz Karolina - Członek
7/ Krzymiński Walenty- Członek
8/ Grygiel Elżbieta - Członek
9/ Marciniak Katarzyna - Członek
Skład osobowy obwodowej komisji wyborczej Nr 2 w Koźminie Wielkopolskim
1/ Marcisz Katarzyna - Przewodnicząca
2/ Cholewińska Grażyna - Zastępca Przewodniczącego
3/ Kołaczkowska Hanna - Członek
4/ Robakowska Sylwia - Członek
5/ Błaszczyk Justyna - Członek
6/ Maciejewski Łukasz - Członek
7/ Krawiec Agnieszka - Członek
8/ Bajodek Anna - Członek
9/ Adamiak Beata - Członek
Skład osobowy obwodowej komisji wyborczej Nr 3 w Koźminie Wielkopolskim
1/ Lewandowicz Marek - Przewodniczący
2/ Krawczyk Beata - Zastępca Przewodniczącego
3/ Waśkowiak Marzena - Członek
4/ Ignasiak Paulina - Członek
5/ Pawlik Anna - Członek
6/ Kubiak Szymon - Członek
7/ Szymańska Wioletta - Członek
8/ Marciniak Magdalena - Członek
9/ Kucharska Katarzyna - Członek
Skład osobowy obwodowej komisji wyborczej Nr 4 w Mokronosie
1/ Marek Dominik- Przewodniczący
2/ Serek Irena - Zastępca Przewodniczącego
3/ Szaramowicz Agnieszka - Członek
4/ Błażejczak Anna - Członek
5/ Wielebska Halina - Członek
6/ Kamiński Marek - Członek
7/ Kozłowski Eugeniusz - Członek
8/ Baranowska Małgorzata - Członek
Skład osobowy obwodowej komisji wyborczej Nr 5 w Koźminie Wielkopolskim
1/ Plucińska Teresa - Przewodnicząca
2/ Ratajczyk Małgorzata - Zastępca Przewodniczącego
3/ Kołaczkowska Malwina - Członek
4/ Wałęsa Beata - Członek
5/ Tasiemski Lucjan - Członek
6/ Karbowiak Agnieszka - Członek
7/ Jabłoński Mikołaj- Członek
8/ Gołąbek Barbara - Członek
9/ Pluciński Grzegorz - Członek
Skład osobowy obwodowej komisji wyborczej Nr 6 w Borzęciczkach
1/ Ulatowska Hanna - Przewodnicząca
2/ Marcisz Arkadiusz - Zastępca Przewodniczącego
3/ Kaźmierczak Paulina - Członek
4/ Gromadzińska Magdalena- Członek
5/ Marek Przemysław - Członek
6/ Mucha Monika - Członek
7/ Kot Agnieszka - Członek
8/ Orpel Dorota - Członek
9/ Misiak Danuta - Członek
Skład osobowy obwodowej komisji wyborczej Nr 7 w Wałkowie
1/ Wybierała Wioleta - Przewodniczący
2/ Wałęsa Piotr - Zastępca Przewodniczącego
3/ Goździńska Magdalena - Członek
4/ Banaszak Anna - Członek
5/ Grzelak Agnieszka - Członek
6/ Marek Halina - Członek
7/ Zawikowska Dorota - Członek
8/ Dutkowiak Paulina - Członek
9/ Drabik Bogumiła - Członek